Продавец ТОВ "АГРО ОСНОВА" развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
6 отзывов
Насіння та ЗЗР від ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+380673733353
+380673733353
+380664372207
+380532686857

Гербіцид Сокіл

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

Цену уточняйте

+380673733353
Київстар
 • +380664372207
  МТС
 • +380532686857
  Тел/факс
 • График работы
 • Адрес и контакты
Гербіцид Сокіл
Гербіцид СокілВ наличии
Цену уточняйте
+380673733353
Київстар
 • +380664372207
  МТС
 • +380532686857
  Тел/факс

Описание

Селективний післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими бур'янами в посівах широколистяних культур

Діюча речовина:

хізалофоп-П-етил, 125 г/л

Виробник:

Петерс енд Бург КФТ, Угорщина

Формуляція:

концентрат емульсії

Тарна одиниця:

каністра 5л.

Характеристики та переваги:

 • Системний механізм дії препарату дозволяє знищувати кореневу систему багаторічних злакових бур’янів
 • Широке температурне вікно для застосування
 • Завдяки швидкому розпаду діючої речовини в ґрунті, застосування препарату не накладає жодних обмежень, щодо висівання наступної культури.

Механізм дії:

Препарат системної дії, швидко поглинається листками та іншими надземними частинами бур'янів і транспортується до точок росту пагонів і коренів. Гербіцид порушує синтез ліпідів, що призводить до загибелі рослин. Впливає тільки на злакові бур'яни, що вегетують на момент обробки, не проникає через ґрунт і не чинить впливу на бур'яни, які зійшли після обприскування.

Рекомендації щодо застосування:

Обприскування бур'янів слід проводити в момент їх активного росту. Однорічні злакові бур'яни обприскують у фазі з 2 - 4 листків до початку кущення, багаторічні злакові - з моменту утворення ними 4 - 6 листків, і за досягнення висоти 10 - 15 см. На посівах сої, ріпаку озимого, ріпаку ярого, соняшнику строки обробки не залежать від стадії розвитку культури. Не рекомендується обробляти гербіцидом культури в стані стресу внаслідок приморозків, пошкодження шкідниками, недостатнього живлення та інше. Норма витрати робочого розчину 200 - 300 л/га. У разі щільного стеблостою культури або сильної забур'яненості посівів норму витрати робочої рідини слід збільшити.
Приготування робочого розчину:

Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/4-1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. Режим змішування має бути ввімкненим при внесенні препарату для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Приготований робочий розчин використати впродовж доби.


Регламент застосування препарату:

Культура

Шкідливі об'єкти

Норми витрати препарату, л/га

Спосіб, час обробок, обмеження

Соняшник,

Соя,

Ріпак озимий, 

Ріпак ярий

Однорічні злакові бур'яни

0,4 - 0,8

Обприскування посівів у фазі 2 - 4 листків у бур'янів незалежно від фази розвитку культури

Багаторічні злакові бур'яни

0,8 - 1,2

Обприскування посівів за висоти бур'янів 10 - 15 см незалежно від фази розвитку культури


Вихід людей для проведення механізованих робіт – через 3 доби після внесення препарату; для проведення ручних робіт – не встановлюється.
Погодні умови:

Температури повітря від +15 до +250С та вологості повітря вище60% на момент внесення препарату є оптимальними. Несприятливі погодні умови для розвитку рослин (температури менше +120С, посуха) уповільнюють дію препарату та прояв візуальних ознак і можуть вплинути на ефективність його дії. Дощ впродовж 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії на бур'яни. Швидкість вітру при дрібнокрапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3м/с, при крупнокрапельному – 4м/с

Ознаки гербіцидної дії:

Перші симптоми дії на бур'яни з'являються через 5 - 7 днів після обробки, у вигляді хлорозу та антоціанового забарвлення листків, відбувається зупинка росту надземної маси і кореневої системи. Рослини в'януть, їхні тканини відмирають та висихають. Повна загибель бур’янів настає через 2 - 3 тижні (залежно від виду бур'янів і погодних умов).

Рекомендації щодо сівозміни:

Діюча речовина гербіциду швидко розкладається у ґрунті, тому препарат не впливає на наступні культури сівозміни.

Застосування препарату в бакових сумішах:

Сумісний з більшістю пестицидів. В водних розчинах з лужним середовищем швидко руйнується. У разі сумнівів провести перевірку на фізичну сумісність.

Ефективність дії препарату на деякі бур’яни:

Однорічні злакові бур'яни: лисохвіст, метлюг звичайний, вівсюг звичайний, просо куряче, мишій сизий і зелений, пальчатка кров'яна, пажитниця, стоколос, тонконіг однорічний, падалиця зернових колосових. Багаторічні злакові: пирій повзучий, свинорий пальчастий, сорго алепське (гумай), тонконіг звичайний.

 

Информация для заказа

 • Цена: Цену уточняйте