Кошик
5 відгуків
+380673733353
Контакти
ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+38067373-33-53Київстар
+38066437-22-07МТС
+38053268-68-57Тел/факс
Дмитро
УкраїнаПолтавська областьПолтавас. Щербані, вул. Світла, буд. 1136008
Мапа

Інокулянти

Інокулянти від компанії ТОВ "Агро Основа"

Інокуляція насіння бобових – екологічно безпечна та економічно вигідна технологія азотфіксації. Останнім часом у світі спостерігається тенденція до чистого, або біологічного вирощування сільськогосподарських культур. Інтенсивне використання пестицидів та агрохімікатів не лише хімізує сільськогосподарську продукцію, а й призводить до деградації гумусу-основи родючості ґрунту.
Відновити біологічний потенціал ґрунтів можна, зокрема, за рахунок бобових рослин, які утворюють симбіотичні зв’язки з мікроорганізмами, що є у ґрунті.
Інокуляція, або щеплення насіння бобових бактеріальними препаратами (інокулянтами), має такий ефект. Бульбочкові бактерії (ризобії) проростають у вигляді тонких волосків та інфікують молоде коріння рослини. У місці проникнення бактерій на рослині-господарі утворюються бульбочки, в яких дуже швидко розмножуються бактерії. Ці бактерії фіксують азот із повітря, тобто перетворюють його з газоподібної на «їстівну» для рослин форму іона амонію NH4+. Важливо знати, що для кожного виду бобових виводиться свій особливий штам бактерій, на який рослина реагуватиме утворенням бульбочок. Наприклад, соя реагує лише на Bradyrhizobium japonicum. Завдяки інокуляції бобові не лише одержуватимуть азот із повітря, а й накопичуватимуть його в корінні та рослинних рештках, що забезпечить азотом рослини-наступники. Відомо також, що рослина сої слабко реагує на хімічні мінеральні добрива та набагато краще засвоює азот із бульбочок.
Якщо говорити про перспективи інокуляційних технологій, то переваги цього методу обробки відчуло вже багато українських фермерів. Додатково зібрані врожаї навіть у найскромніших випадках дали їм можливість не лише компенсувати витрати, а й одержати значні прибутки.

facebook twitter