Кошик
5 відгуків
+380673733353
Контакти
ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+38067373-33-53Київстар
+38066437-22-07МТС
+38053268-68-57Тел/факс
Дмитро
УкраїнаПолтавська областьПолтавас. Щербані, вул. Світла, буд. 1136008
Мапа

Фунгіциди Дюпон

Фунгіциди компанії Дюпон

Компанія «Дюпон» - світовий хімічний гігант з понад 210-річною історією, привносячи свій багатий, більш ніж двовіковий досвід в сфері наукових відкриттів, співпрацює з фермерами, вченими, компаніями і урядами по всьому світі, щоб збільшити виробництво, якість і безпеку продуктів харчування.

Щоб допомогти нагодувати стрімко зростаюче населення Землі,  “Дюпон”  спрямовує  60%  свого  науково-дослідницького  бюджету  на  виробництво  високоякісних продуктів, що будуть доступні для людей у всьому світі. Підвищення харчової цінності с/г культур, допомога фермерам у підвищенні врожайності та безпеки продуктів харчування – ми працюємо кожен день,  щоб  отримати  більше  якісного  продовольства для більшої кількості людей.

Основними  своїми  цінностями  компанія  “Дюпон” вже кілька сторіч проголошує перш за все безпеку в усіх сферах життя, етичне ведення бізнесу, повагу до людей та збереження довкілля.

Саме  тому  характерною  рисою  засобів  захисту рослин “Дюпон” є  надзвичайно  високий  рівень ефективності  та  безпеки,  обумовлений  науковим  та  виробничим досвідом компанії та її бездоганною репутацією.

Використання засобів захисту рослин “Дюпон” згідно рекомендацій  забезпечить  сільгоспвиробникам  вищу  врожайність, кращу якість продукції та прибутки, і представлятиме  мінімальний  ризик  для  довкілля,  працюючих та споживачів.

facebook twitter