4 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
Дмитро
УкраїнаПолтавська областьПолтавас. Щербані, вул. Світла, буд. 1136008
Мапа

Фунгіциди Нуфарм

Фунгіциди компанії Нуфарм
Nufarm - один з відомих виробників засобів захисту рослин .
У наші дні засоби захисту рослин «Нуфарм» продаються в десятках країн світу на різних континентах, а виробник входить в ТОП-10 найбільших підприємств з випуску гербіцидів, фунгіцидів та інших хімічних засобів. На заводах компанії, розташованих на території 25 країн працює близько 2,6 тисяч фахівців.
На ринку України бренд «Нуфарм» пропонує кілька десятків різних засобів захисту рослин, які ефективно впливають на сільськогосподарських шкідників, бур'яни і збудники поширених фітозаболеваній. Найбільш відомими і популярними є гербіциди AГРІТОКС®, БЕТАПУР® і ДІКОГЕРБ СУПЕР®, інсектициди НУПРІД® 200 і АДМІРАЛ®, фунгіцідиКУПРОКСАТ®, НАНДО® 500, МІСТІК® СУПЕР, КОМПАКТ ПЛЮС® 25, протруйники НУПРІД® МАКС, ГІЗМО® 60, регулятори зростання СТАБІЛАН® 750 SL, КАМПОСАН® ЕКСТРА SL та інші препарати.
Засоби захисту рослин виробництва компанії «Нуфарм» широко застосовуються при обробітку пшениці, томатів, кукурудзи, льону, соняшнику та інших сільськогосподарських культур.
facebook twitter