4 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
Дмитро
УкраїнаПолтавська областьПолтавас. Щербані, вул. Світла, буд. 1136008
Мапа

Гербіциди Syngenta

Гербіциди компанії Сингента
Швейцарська компанія «Сингента» (Syngenta AG) на сьогоднішній день є одним зі світових лідерів в галузі насінництва та виробництва засобів захисту рослин. Широкий асортимент продукції, новітні технології та сучасні науково-дослідні розробки - все це за короткий термін вивело компанію на перше місце серед виробників засобів захисту рослин і на третє місце серед виробників насіння.
У наші дні компанія має в своєму штаті понад 25 тисяч співробітників і близько 90 представництв і філій по всьому світу. Основні напрямки діяльності - виробництво гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, засобів захисту насіння, регуляторів росту рослин, агрохімікатів, насіння польових, овочевих та квіткових культур. Бренди компанії «Сингента» - це Actara, Amistar, Callisto, Cruiser, Dual Gold, Gramoxone, NK, Hilleshög, S & G, Rogers.
Технологія обробки насіння Сингенти допомагає рослинам у критичній стадії росту розвинути сильне коріння,– основу для високоякісного врожаю, що стане запорукою відповідності результатів Вашої праці світовим стандартам.
facebook twitter