4 відгуки
Контакти
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Дмитро
УкраїнаПолтавська областьПолтавас. Щербані, вул. Світла, буд. 1136008
Карта

Кукурудза Піонер

Кукурудза компанії«Піонер»
Компанія «Піонер» (Pioneer Hi-Bred International, Inc.) на даний момент є одним з підрозділів компанії «Дюпон» і спеціалізується на виведенні нових сортів кукурудзи, соняшнику, сорго, сої та деяких інших сільськогосподарських культур. Компанія має багату й цікаву історію. Цікаву, хоча б тим фактом, що це перша в світі компанія, що спеціалізувалася виключно на селекції нових, поліпшених сортів насіння.
Історія підприємства на території СРСР заслуговує окремої розповіді. У 70-ті роки, повернувшись із США, Н.С. Хрущов був зайнятий думками про необхідність реформування сільського господарства. Перейнявши досвід американців, був зроблений висновок про необхідність вирощування кукурудзи на території СРСР. Як раз в цей час СРСР і купив у компанії «Піонер» кілька сортів кукурудзи, які пізніше активно використовувалися в селекційних програмах радянських НДІ.
У 90-ті компанія «Піонер» провела кілька дослідів на території України, в ході яких наочно показала високу врожайність і перспективність своєї продукції. Досягнувши угоди з радянською владою, в 1988 році було прийнято рішення про будівництво першого спільного підприємства з виробництва насіння кукурудзи.
Наприкінці березня 1989 СП пройшло офіційну реєстрацію, після чого в Рівненській області було зведено перший завод для кондиціонування насіння кукурудзи. Гібридизація на території України в тому ж році показала хороші результати: 2300 тонн насіння гібрида кукурудзи з ділянки площею 1500 гектарів.
У 1990 році в Україні був побудований другий завод, який займається кондиціюванням насіння - поряд з м. Черкаси. Новостворене підприємство вже в 1991 році виробило понад 7000 тонн гібридного насіння кукурудзи.
1998 для компанії «Піонер» ознаменувався відкриттям офіційного представництва в м.Київ. З цього моменту почалися роботи з випробувань новітніх гібридів таких агрокультур як соняшник і кукурудза. У 2001 році створено нове підприємство - ТОВ «Піонер Насіння Україна».
Діяльність компанії «Піонер» на українській території стрімко розвивалася, і вже в 2010 році в с. Любарці Київської області був відкритий сучасний науково-дослідний центр.
Стратегія «Піонер» заснована на розширенні інфраструктури торговельної мережі, залученню нових висококласних фахівців агросектору для того щоб споживачі мали можливість отримувати своєчасні консультації на будь-якому етапі вирощування сільськогосподарської культури - від посіву і до збирання врожаю.
facebook twitter
в виде галереив виде списка