4 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
Дмитро
УкраїнаПолтавська областьПолтавас. Щербані, вул. Світла, буд. 1136008
Мапа

Кукурудза Монсанто

Кукурудза компанії «Монсанто»
Компанія «Монсанто» («Monsanto») - світовий лідер в галузі біотехнології рослин. Спочатку компанія виробляла хімікати для різних галузей промисловості. Заснована в 1901 році фармацевтом з 30-тирічним стажем Джоном Френсісом Куїні, компанія була названа на честь дівочого прізвища засновника - Монсанто.
У 1982 році фахівці компанії «Монсанто» вперше в історії людства зуміли провести генетичну трансформацію рослин, за що в 1998 році були нагороджені Національною медаллю США. Ще в 1987 році компанією були проведені перші польові випробування генетично модифікованих рослин. І тільки в 1996 році компанія вперше запропонувала споживачам насіння генетично модифікованих сої та бавовнику.
Завдяки цьому досягненню, а так само ряду злиттів і поглинань, компанія за період в 1996 по 2010 переорієнтовувала свою діяльність, перейшовши від хімічної промисловості до сфери сільськогосподарських біотехнологій. У наш час компанія «Монсанто» пропонує споживачам високоякісні сорти сільськогосподарських рослин (Декалб і АСГРОУ), виробляє всесвітньо відомі високоефективні і низькотоксичні гербіциду Раундап і Харнес.
Підрозділ з виробництва насіння соняшнику було продано компанії Syngenta.
facebook twitter