4 відгуків
Контакти
На сайті не діє Програма захисту покупця Prom.ua . Продавець не пройшов верифікацію. Будьте пильні, роблячи покупки. Рекомендуємо перевіряти інформацію та оплачувати товари після отримання.
ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
Дмитро
УкраїнаПолтавська областьПолтавас. Щербані, вул. Світла, буд. 1136008
Мапа

Кукурудза Maisadour semences (МАÏСАДУР Семанс)

Кукурудза компанії "МАÏСАДУР Семанс"
Французька група «МАЇСАДУР Семанс» - найбільший виробник насіння кукурудзи в Європейському союзі. Компанія має в своєму розпорядженні власні науково-дослідні та селекційні центри, щорічно представляючи до 30 нових гібридів.
Селекціонери працюють над новими гібридами кукурудзи в двох лабораторіях, які отримали всі необхідні сертифікати. Під досліди відведені поля загальною площею кілька тисяч гектарів на південному заході Франції, а також кілька ділянок в Угорщині та Іспанії. У процесі гібридизації беруть участь майже 400 фермерських господарств, а всі стадії робіт контролюють 42 фахівця. Компанії «МАЇСАДУР Семанс» належить кілька заводів у Франції та Іспанії, а весь насіннєвий фонд проходить тривалі випробування на схожість в умовах високої вологості і низьких температур.
Французька група «МАЇСАДУР Семанс» пропонує для ринку СНД гібриди кукурудзи, адаптовані під кліматичні умови різних районів, в тому числі, сорти, стійкі до низьких температур. Серед них ранній воскоподібний сорт Мас 28.ВСК, середньопізній високопродуктивний гібрид Мас 37.В, сорт «Амеліор», пристосований для різних кліматичних зон, холодостійкий і ранній гібрид кукурудзи «Арабіка», ранній гібрид «Філу», стійкий до хвороб фузаріозу . Серед новинок французької компанії можна виділити сорти Мас 12.Р, Мас 20.Ф, Мас 47.П, Мас 38.Д.
facebook twitter