Кошик
4 отзыва
+380673733353
Контакти
ТОВ "АГРО ОСНОВА"
+38067373-33-53Київстар
+38066437-22-07МТС
+38053268-68-57Тел/факс
Дмитро
УкраїнаПолтавська областьПолтавас. Щербані, вул. Світла, буд. 1136008
Мапа

Протруйники

Протруйники від компанії ТОВ "Агро Основа"

Передпосівне протруювання насіння, розсади, саджанців і бульб проводять  з метою знезараження посівного  матеріалу та захисту рослин від захворювань на первинному етапі зростання насаджень. Обробка фунгіцидами дозволяє знизити потенційні втрати врожаю на 50-55%. 

Протруйники насіння - це хімічні препарати (фунгіциди, бактерициди, інсектициди) захисної  і бактерицидної дії, які проникають в зародок насіння і захищають його від сажкових інфекцій та кореневих гнилей, грибків, бактерій і шкідників, що мешкають в ґрунті. 

Звичайно ж, вибір протруйника обумовлений цілями, які ставить перед собою фермер. У той же час, не завжди варто вибирати більш дорогий вид протруйників, оскільки у кожного виду препаратів існують побічні дії. Безумовно, всі протруйники вироблені компаніями зі світовим ім'ям, такими як «Басф», «Байєр» та іншими, володіють високою якістю і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Разом з тим, використання окремих протруйників не матиме ніякого впливу на ріст і розвиток рослин, в той час як деякі інші можуть уповільнювати або прискорювати дозрівання Вашого врожаю. Саме з цієї причини, так важлива правильна консультація в процесі вибору та купівлі протруйників, яку Вам завжди зможуть надати співробітники компанії «Агро Основа».

facebook twitter
у вигляді галереїу вигляді списку